недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ана Кораќ е бремена?! (ФОТО)

Ана Кораќ е бремена?! (ФОТО)

Ана Кораќ успеа да ја разбранува јавноста со својата најнова објава на Инстаграм.

Имено, се шпекулира дека Кораќ е бремена од Давид, но досега тоа никогаш не го потврдиле. Ана пак сподели фотографија на која е фотографирана со еден пријател во детска продавница, а во описот напишала:

“Купуваме работи за бебчето” – напишала Кораќ, без да појасни: За своето или за на повојница на некое туѓо?

Коронавирус