понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 128
home Познати

Ана Кораќ дојде речиси гола на снимање, па градите и излегоа среде емисија, а еден гледач ја праша нешто, по што сите прснаа во смеа (ВИДЕО)

Ана Кораќ дојде речиси гола на снимање, па градите и излегоа среде емисија, а еден гледач ја праша нешто, по што сите прснаа во смеа (ВИДЕО)

Старлетата Ана Кораќ гостуваше во емисијата на  новооформената „Црвената телевизија“ (Red TV), каде што се појави во раскопчана јакна под која можеше да се види повеќе отколку што треба! Ријалити ѕвездата дојде на снимање речиси гола, па гордо ги истакна бујните гради во емисијата „Прашувам за пријател“, нешто што водителите и гледачите не можеа да не го искоментираат.

Панда и рече дека ќе и даде маичка доколку и биде потребна, затоа што Ана се пожали дека и студи, а таа одговори:

„Мојата маичка е совршена, но не може да се види, баш…Јас вака дојдов само заради  вас, за да се чувствувате како дома.Поточно, како во ријалити“ – рече Ана низ смеа.После тоа се вклучи и еден гледач кој се пошегува со неа, па и рече:

„Добро Ана, да те прашам каде ги правиш (вежбаш) градите, во која теретана? – праша гледачот, по што сите прснаа од смеа!  На тоа Кораќ му порача да и се јави по емисијата, за лично да му објасни.

Погледнете ја смешната сцена подолу:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RedTV 💥 #jasamRED (@redtv.rs)

Коронавирус