четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 190
home Познати

Ана и Даниел признаа дека тајно се венчале: Нејзиниот дијамантски прстен чини вртоглава сума

Ана и Даниел признаа дека тајно се венчале: Нејзиниот дијамантски прстен чини вртоглава сума

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, Ана Севиќ, му го кажа судбоносно „да“ на својот избраник Даниел Недеjковиќ.

Убавата Ана призна дека се венчале во тајност со цел да ја зачуваат приватноста и дека прославата ја направиле меѓу најблиските.

Имено, свадбата била на имотот на родителите на Даниел, без музика. Сè било тајно. Пејачката беше облечена во бел фустан.

Тоа што го привлече вниманието на јавноста беше венчалниот прстен на Ана, а од фотографиите се гледа дека станува збор за златен прстен со дијамант од престижна марка.

Цената на ова луксузно парче е дури 3.750 евра.

 

Коронавирус