четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ана денес е вистинска убавица, но пред 20 години изгледаше сосема поинаку (ФОТО)

Пејачката Ана Кокиќ денес важи за една прекрасна жена. Таа може гордо да се пофали со убавите црти на лицето и одличниот изглед.
Ана денес е вистинска убавица, но пред 20 години изгледаше сосема поинаку (ФОТО)

Пејачката Ана Кокиќ денес важи за една прекрасна жена. Таа може гордо да се пофали со убавите црти на лицето и одличниот изглед.

Таа успева да избалансира меѓу семејството и кариерата и додека ниже професионални успеси, истовремено е грижлива мајка и посветена сопруга.

Дополнително на сето ова има време да се дотера и среди до изглед за чиста 10-ка.

35-годишната пејачка е на естрадата скоро две децении. Публиката ја помни во друго издание.

Со сигурност може да кажеме, Ана никогаш не изгледала подобро од денес.

Најнови вести

Коронавирус