понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 133
home Познати

Ана Бекута живее во фантазија: Еден коментар на пејачката предизвика многу коментари упатени на нејзина адреса (фото)

Ана Бекута живее во фантазија: Еден коментар на пејачката предизвика многу коментари упатени на нејзина адреса (фото)

Пејачката Ана Бекута предизика голем број коментари со последната објава на социјалните мрежи.

– Некој ми испрати фотографија и рече дека помислил дека ме видел во Белград. Можно е, иако мислам на Бали, пијам џин и тоник и повремено ја кревам капата за да прашам некого на плажа, кој ден е денес? – напиша таа во описот на фотографијата што ја сподели на Инстаграм.

„Каква дама си“, „дама“, „човечка класа, неверојатно“, се дел од пораките што ги доби пејачката која очигледно живее во фантазија поралеку од реалноста на денешницата.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија