петок, 30. септември 2022. Вести денес: 176
home Познати

Ана Бекута кариерата ја започнала како манекенка: Се појави видео старо 30 години – погледнете како се снајде! (ВИДЕО)

Ана Бекута кариерата ја започнала како манекенка: Се појави видео старо 30 години – погледнете како се снајде! (ВИДЕО)

Сите ја познавате пејачката Ана Бекута како една од најдобри пејачки на Балканот и член на жирито во „Звездите на Гранд“ и партнер на Милутин Мркоњиќ.

Сега ќе ја запознаете и како модел.

На социјалните мрежи се споделува видео од пејачот Зоран Калезиќ, во кое девојчето на кое и се додворува ја игра Нада Полиќ!

Погледнете го видеото кое годинава го слави својот 30-ти роденден:

Најнови вести

Коронавирус