четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 232
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Ана Бекута го прослави својот 60-ти роденден- кога ќе дознаете што доби на подарок од сопругот ќе сфатите колку многу се сакаат (ФОТО)

Ана Бекута го прослави својот 60-ти роденден- кога ќе дознаете што доби на подарок од сопругот ќе сфатите колку многу се сакаат (ФОТО)

Српската пејачка Ана Бекува вчера го прослави јубилејниот 60-ти роденден заедно со многумина гости од естрадата.

Пејачката во долг розов фустан откри дека ослабела премногу, но и дека изгледа помладо од било кога.

Таа за медиумите откри дека не и е важен подарокот од својот сопруг, туку дека тој и е важен, но покажа и што добила од него.

Имено тој и подарил скапоцена алка која пејачката целото време ја носеше на себе.

Парламентарни избори 2020