четврток, 23. март 2023. Вести денес: 147
home Познати

Ана Бебиќ повторно бремена: Минатата година се породи, сега пак чека син

Ана Бебиќ повторно бремена: Минатата година се породи, сега пак чека син

Хрватската пејачка со адреса во Белград, Ана Бебиќ која на јавноста и стана позната по учестѕвото во музичкото шоу „Операција Триумф“, откри дека повторно ќе стане мајка.

Имено, Ана во мај минатата година го роди првото дете синот Матија, а сега соопшти дека повторно е бремена.

-Чекаме уште еден син. Во петиот месец од бременоста сум. Не сакавме да чекаме за второ дете. Додека сме сеуште со пелени, истакна Ана во емисијата на Огњен Амиџиќ.

Пејачката и сопругот Иван се венчаа во декември во 2017 година.

loading...