среда, 18. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Амиџиќ ја праша Дара колку време најдолго немала секс- Публиката не можеше да поверува во нејзиниот одговор

Пејачката Дара Бубамара имаше несекојдневно искуство во емисијата кај Огнен Амиџиќ откако тој во играта „одговори или пиј“ и постави незгодно прашање.
Амиџиќ ја праша Дара колку време најдолго немала секс- Публиката не можеше да поверува во нејзиниот одговор

Имено станува збор за прашањето кое и го постави водителот, а публиката и гледачите едвај чекаа да го слушнат одговорот.

-Во последните години колку најдолго си немала секс? Колку денови или часа?, ја праша Амиџиќ по што следуваше одговор и од Дара.

-Срам ми е да зборувам за тоа, не сум останала без секс, вели Дара, по што Амиџиќ и врати дека таа мора да има паузи.

-Можеби кога сум на тренинг или кога гостувам во некоја емисија во сабота, вели пејачката, а со овој одговор ги шокираше сите во студиото.

Најнови вести

Коронавирус