среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 15
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Американската мисица предизвика вистински земјотрес со нејзината најнова фотосесија (ГАЛЕРИЈА)

Американската мисица предизвика вистински земјотрес со нејзината најнова фотосесија (ГАЛЕРИЈА)

Оливиа Кулпо позната е по својот природен и сладок изглед.

Но, таа со последниот сет на фотографии за “Sports Illustrated” направен во Бали предизвика вистински земјотрес ширум светот.

Фотографиите од поранешната мисица на САД се проширија со брзина на светлината.

27-годишната убавица позираше на брегот во бикини, притоа покажувајќи своето бомбастично тело и нејзиниот сексапилен изглед.

Коронавирус