понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 166
home Познати

Амал отворено проговори за бракот со Џорџ Клуни

Амал отворено проговори за бракот со Џорџ Клуни

Правничката Амал Клуни откри како изледа нејзиниот брак со познатиот актер по раѓањето на близнаците.

Амал се присетила на романтичниот однос со својот сопруг, па со насмевка на лицето раскажувала како нивниот однос изгледал на почетокот.

Таа признава дека актерот и се допаѓал со години, но и дека пред да се запознае со него не била подготвена да стане жена и мајка.

-Имав 35 години кога го запознав. Не мислев дека ќе се заљубам, но не бев превозбудена околу идејата за венчавка и семејство, вели Амал.

Симпатичната Амал открила и интересни факти за нивните деца.

-Се појавува тука по некое „мама“ и „тато“. Џорџ ме уверува дека прво рекле „мама“, вели Амал.

 

Најнови вести

Коронавирус