вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Александра Пријовиќ во танга бикини на плажа (фото)

Александра Пријовиќ во танга бикини на плажа (фото)

Српската пејачка Александра Пријовиќ важи за една од најбараните пејачки во регионот, но и една од најатрактивните девојки.

Таа често го привлекува вниманието на медиумите, но и на следбениците на социјалните мрежи.

Поради пандемијата со коронавирусот, естрадните уметници моментално немаат настапи, па Пријовиќ го користи времето да ужива со своето семејство.

Имено, пејачката до неодамна беше на одмор во Монте Карло, а друштво и правеше нејзиниот сопруг Филип, синот Александра како и Лепа Брена и Боба Живојиновиќ.

Пријовиќ ги почести фановите со неколку фотографии од оваа егозтична дестинација.

Meѓутоа, овој пат Пријовиќ на социјалните мрежи објави фотографија во танга бикини, а во прв план е нејзиниот сочен задник.

View this post on Instagram

?

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Фотографијата за помалку од 1 час доби повеќе 11 000 лајкови, а фановите ја опсипаа со позитивни коментари.

Најнови вести