четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 153
home Познати

Александра Пријовиќ во комбинација која секоја жена треба да ја има во орманот- ќе се воодушевите како неа секси и прилега (ФОТО)

Александра Пријовиќ во комбинација која секоја жена треба да ја има во орманот- ќе се воодушевите како неа секси и прилега (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ важи за една од најзгодните пејачки во регионот и пошироко, а овој пат речиси немаше која жена не посака да биде во нејзина кожа.

Имено станува збор за облека која буквално ги излуди жените, а речиси немаше која не посака да ја има истата гардероба во својот орман.

Таа на Инстаграм сподели фотографија како позира во црн краток фустан во комбинација со црни чипкасти хулахопки и црни високи потпетици, а модните критичари ги советуваа сите жени да ја имаат оваа комбинација во својот дом.

„Вистинска убавица“, „краткиот црн фустан е полн погодок“, „каква комбинација, предобро изгледаш“, се само дел од коментарите под нејзината фотографија.

Коронавирус