вторник, 11. мај 2021. Вести денес: 28
home Познати

Александра Пријовиќ откри непознати детали од почетокот на врската со Филип: „Поради него живеев во авион“

Александра Пријовиќ откри непознати детали од почетокот на врската со Филип: „Поради него живеев во авион“

Александра Пријовиќ се потсети на почетокот на нејзината врска со Филип Живојиновиќ, па откри детали кои не се познати на јавноста.

-Толку бев заљубена, па имав настап во Австрија или Германија, не се сеќавам, па купив карта за Америка да одам да го видам на 4 дена бидејќи не можев без него. А потоа од Америка летав на следниот настап, откри Пријовиќ.

Александра исто така откри дека во една прилика Филип ја „купил“ со еден гест.

-Еднаш кога доаѓаше кај мене ме праша што да купи да пиеме, јас му реков дека пијам само вода и човекот ми донесе пакет со вода, изјави Пријовиќ.

Инаку, Александра и Филип претходната година станаа родители на синот Александар.

Коронавирус