сабота, 26. септември 2020. Вести денес: 79
home Познати

Александра не мирува ниту во шестиот месец од бременоста: Со оваа порака ги изненади фановите (ФОТО)

Александра не мирува ниту во шестиот месец од бременоста: Со оваа порака ги изненади фановите (ФОТО)

Александра Пријовиќ, снаата на Лепа Брена ужива во својата бременост и поради таа причина пејачката се повлече од јавната сцена.

Имено, пред одреден период таа ги откажа сите свои настапи и заедно со својот сопруг Филип Живојиновиќ го очекуваат своето прво дете кое треба да се роди во март.

Александра откри дека носи момче кое ќе се вика Александар.

Пријовиќ долго време не се појавува во медиумите и на социјалните мрежи не објавува фотографии.

Но, ако мислите дека Пријовиќ мирува грешите. И во својата поодминета бременоста таа подготвува нов албум за своите фанови.

Александра на својот „Инстаграм“ објави фотографии со објаснување дека подготвува нешто ново.

Иако на фотографијата не се гледа нејзиниот труднички стомак, се гледа дека пејачката ја променила фризурата и изгледа задоволно и среќно.

Нејзините фанови едвај чекаат да видат што им подготви таа.

 

View this post on Instagram

 

Krcka se nesto novo…jedva cekam! ??❤️

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Коронавирус