среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 123
home Познати

Александра Младеновиќ среде емисија откри на колку години ја изгубила невиноста

Александра Младеновиќ среде емисија откри на колку години ја изгубила невиноста

Пејачката Александра Младеновиќ гостуваше во емисијата „Амиѓи шоу“, а кога требаше да открие детали од интимниот живот, односно да открие кога ја изгубила невиноста, го покри лицето со раце.

„Многу ми е срам да зборувам за тоа. Се случи кога имав 18ипол, 19 години. Не знам точно“ вели Александра и додава:

„Тој повеќе не живее во Србија, останавме во многу добри односи, поздрав за него. Тој ми беше голема љубов. Тоа навистина ми беше прва љубов во животот. Нашата врска траеше три години“, вели пејачката и открива на кое место се случило првиот нејзин однос.

„Тоа се случи кај мене дома“ откри Младеновиќ.

Коронавирус