понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 153
АКТУЕЛНО

Скопје БЛОКИРАНО, Данела Арсовска со СПЕЦИЈАЛЦИ се брани од СКОПЈАНИ и новинарските екипи

home Познати

Александра Младеновиќ открива дали е во врска со синот на Брена, но и за кавгата со Прија

Александра Младеновиќ открива дали е во врска со синот на Брена, но и за кавгата со Прија

Пејачката Александра Младеновиќ проговори за гласините што кружеа за неа во медиумите.
Имаше многу шпекулации дека таа е во врска со синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ и сега таа го коментираше тоа.

– Дечкото е убав, културен, секогаш го коментирав тоа, но тој не е мој тип – рече Александра.
Таа вели дека има добри односи со сите свои колеги и ги коментираше насловите во врска со нејзината расправија со Александра Пријовиќ.

– Тоа не е точно, ние сме фер една кон друга.

Таа неодамна ја коментираше ситуацијата на сцената поради коронавирусот.

“Претежно сите не плукаа, никој не жалеше за нас. Доживеавме секакви клетви, што било. Пејачи кои се жалат веројатно не работеле ниту пред короната. Оние што работеле, тие веројатно не се ни жалат”, заклучи таа во шоуто. „Магазин Ин.“

Коронавирус