петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 192
home Познати

Александра и Филип разменуваа нежности: Немирните гради на Пријовиќ испаднаа од своите места (ФОТО)

Александра и Филип разменуваа нежности: Немирните гради на Пријовиќ испаднаа од своите места (ФОТО)

Тазе младенците беа фатени од српските папараци како разменуваат нежности на јахта. Иако помина повеќе од еден месец, српските медиуми се уште не престанаа да пишуваат за младата брачна двојка Александра и Филип Живојиновиќ.

Имено, Брена и Боба на младите им изнајмиле мала јахта на која би можеле да уживаат на мир на морската шир. Но тие само што стапнаа на неа, вљубените гулапчиња не стигнаа да разменат ниту два-три збора, а веќе почнаа да разменуваат нежности…

И така додека се галеа и гушкаа, менуваа пози за лежење, се рабира, за што подобро да се наместат.

Ама кога многу се местиш, може нешто да разместиш, па така во еден момент Александра покажа повеќе од што треба.

Најпрвин, во пределот на меѓуножјето нејзините бикини беа непослушни, а потоа немирните гради почнаа да ѕиркаат испаѓајќи од своите места.

Инаку тие само два дена откако пристигна во Будва доживеа голем стрес.

Како што наведуваат српските медиуми пејачката утрото после настапот во една дискотека во нејзиниот апартман упаднале двајца пијани Руси. Се се случило околу 10 часот наутро кога Русите се вратиле од забава, а според изворот кој бил присутен на лице место, тие биле толку многу пијани што едвај стоеле на нозе.

-Тоа што го знам е дека Александра спиеше кога тие влегле во нејзината соба, а во истиот момент Филип излегол од апартманот за да порача јадење. Тие започнале да дивеат, а Пријовиќ скокнала и започнала да вика. Веднаш се јави на рецепција и не знаела каде е Филип, а откако обезбедувањето пристигнало за некоја минута ги исфрлиле истите надвор, вели изворот за српските медиуми.

Изворот вели дека Филип не можел да ја смири пејачката, а парот го напуштил хотелот откако Русите биле исфрлени од него.

Коронавирус