среда, 18. мај 2022. Вести денес: 24
home Познати

Александра ги остави сите без здив: Во вакво секси издание досега се нема појавено (ФОТО)

Александра ги остави сите без здив: Во вакво секси издание досега се нема појавено (ФОТО)

Слатка, мила и згодна. Вака до сега се опишуваше изгледот на Александра Пријовиќ.

Но, со новите фотографии пејачката ги излуде сите. Никогаш не била посекси.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Најнови вести

Коронавирус