недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 93
home Познати

Алекс Родригез не може да прифати: Новите искри меѓу Џеј Ло и Бен Афлек го уништиле

Алекс Родригез не може да прифати: Новите искри меѓу Џеј Ло и Бен Афлек го уништиле

Разгорените искри за кои пишуваат светските медиуми, меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек, го погодиле нејзиниот поранешен вереник Алекс Родригез.

-Шокиран е дека веќе тргнала понатаму, изјавил извор за ЕЊуз и додал дека оваа вест многу го погодила Родригез, па и испратил порака на Џеј Ло во која е и напишал дека е вознемирен.

Откако Алекс и Џенифер објавија дека официјално раскинале по 4 години врска, нагласиле дека ќе продолжат да работат заедно и да се поддржуваат како пријатели.

Тој мислел дека же можат да ги надминат проблемите и повторно да бидат заедно.

-Се обидува да се види со неа, со таа е многу груба со Алекс, изјавил извор за Родригез кој се уште страда за поранешната свршеница.

ЕУРО 2020

Македонија