понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 32
home Познати

Алек Болдвин ја засрами својата ќерка со коментар на Инстаграм (ФОТО)

Алек Болдвин ја засрами својата ќерка со коментар на Инстаграм (ФОТО)

Ниту еден млад човек не сака да види коментар од родител на објава на социјалните мрежи, а кога се работи за познати шоу-бизнис личности, срамот е многу поголем.

Имено, ќерката на Алек Болдвин – моделот Ајрланд Бесинџер Болдвин на Инстаграм објави провокативна фотографија од себе во црно бикини на мотор.

– Не. Едноставно… не! – гласеше потоа коментарот на нејзиниот татко.

Инаку познато е дека популарниот холивудски заводник, и неговата ќерка од бракот со глумицата Ким Бесинџер, не се во најдобри односи.

ФОТО: Инстаграм

stay extra ?: @phatmango

A post shared by Ireland Basinger-Baldwin (@irelandbasingerbaldwin) on