среда, 30. септември 2020. Вести денес: 157
home Познати

Актерот Иван Босиљчиќ доживеа голема непријатност пред Нова година, обожавателите загрижени

Актерот Иван Босиљчиќ доживеа голема непријатност пред Нова година, обожавателите загрижени

Актерот Иван Босиљчиќ доживеа голема непријатеност пред Нова година.

-На осветлен и прометен јавен паркинг над Бетон халата, пред малку ни е обиен автомобилот. Во ранец, кој случајно го заборавив на задното седиште, немаше пари, само лични работи и документи подготвени за пат- пасош, лична карта и возачка дозвола. Се е пријавено во полиција, но ако некој од вас ги пронајде моите документи, кои веројатно се фрлени, напишете ми во инбокс или оставете ги во куќарката на излезот од паркингот. На крадците искрено им посакувам повеќе никогаш да не бидат во ситуација да мора да крадат, напиша Босиљчиќ на социјалните мрежи.

Коронавирус