понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 180
home Познати

Актерот Андрија Милошевиќ се преполови, а кога ќе ја видите оваа негова фотографија ќе се загрижите од неговиот изглед (ФОТО)

Актерот Андрија Милошевиќ се преполови, а кога ќе ја видите оваа негова фотографија ќе се загрижите од неговиот изглед (ФОТО)

Познатиот актер Андрија Милошевиќ веќе подолго време ги воодушевува фановите со својот нов изглед, но тој се уште не може да поверува дека токму него тоа му се случува и дека изгледа 10 години помладо.

Актерот самиот се изненадил кога се погледнал во огледало, па со својот духовит стил ги насмеа фановите.

-Се уште се навикнувам дека остана половина од мене на мене, другата половина отиде кај себе, напиша актерот, а коментарите само се нижеа.

„Кој е ова, Андрија“?, „Овде имаш 25 години“, „Стара слика“, „Која ти е тајната за слабеење“? „Јадеш ли ти нешто“?, се само дел од коментарите, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Još se navikavam, da mi je ostalo pola mene meni, a ono drugo pola otislo sebi… #fashiondjuvegija #picopevac #modnidabar

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

Најнови вести

Коронавирус