недела, 29. јануари 2023. Вести денес: 65
home Познати

Актерката повторно се помајтапи со својот сопруг: „О, Боже колку си огромен“ (ФОТО)

Актерката повторно се помајтапи со својот сопруг: „О, Боже колку си огромен“ (ФОТО)

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс повторно ги насмеаа пријателите со своите духовити објави на социјалните мрежи.

Рејнолдс првенствено објави фотографија на Инстаграм од камион на кој има негова фотографија, односно рекламата за Aviation Gin.

„Возачот нема пари, само Aviation Gin“, пишува на камионот, а Рајан додаде:

„По сè изгледа дека возачот навистина не носи кеш. Но, носи солзавец…и многу Aviation Gin“.

Тој додаде и дека тој е сопственикот на оваа компанија.

Блејк веднаш се надоврза и напиша:

 

View this post on Instagram

 

Turns out the driver really doesn’t carry cash. But he DOES carry pepper spray… and a shitload of @aviationgin #Aviationowner

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

„Од овој момент ќе го возам ова. Суптилно, прекрасно и О МОЈ БОЖЕ КОЛКУ СИ ОГРОМЕН“, напиша актерката и насмеа многумина.

Инаку, Блејк и Рајан синоќа прославија 6 години брак.