петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 61
home Познати

Актерката Нина Деан го покажа синчето – бебенцето Каи (фото)

Актерката Нина Деан го покажа синчето – бебенцето Каи (фото)

Актерката Нина Деан пред речиси една недела за првпат стана мајка и на свет го донесе синчето кое доби уникатно име – Каи.

За Нина светот сега е розов, а центарот е малото синче кое прстигна пред 6 дена.

-Каи ве поздравува и ви благодари на убавите и искрени желби. Дбредојде Каи, мама и тато те сакаат, напиаша среќната мајка.

Инаку, Нина во текот на целата бременост не беше од резервираните и често објавуваше фотографии од стомачето. Нешто пред породувањето таа го доби и свршеничкиот прстен од својот сакан.

За потсетување, Нина во една прилика истакна дека Мартин е нејзина љубов од детеските денови, па се појавил со 10 години и повторно се заедно и љубовта ќе ја крунисаат со брак.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија