понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 140
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Актерката има 60, а љуби 19 години помладо момче: Шерон “уловена“ со Анџело (ФОТО)

Актерката има 60, а љуби 19 години помладо момче: Шерон “уловена“ со Анџело (ФОТО)

Иако во последно време го крие својот приватен живот, холивудската ѕвезда Шерон Стоун (60) е повторно заљубена како тинејџерка.

Таа е „фатена“ во страстни прегратки во Шпанија, на Балеарските острови, каде се одмора со новиот партнер Анџело Бофо (41).

Шерон со италијанскиот продавач на недвижности се наводно во врска од почетокот на годинава, иако ниеден од нив тоа не го потврдува. Таблоидите одат дотаму што шпекулираат и со веридба, но за тоа ќе покаже времето.

-Децата веќе ми се пораснати и подготвена сум за нова врска, изјави Шерон Стоун во интервју.

Таа има тројца посвоени синови и тоа Роан Џозеф (18), Лерд Вон (13) и Квин Кели (12).

Коронавирус