петок, 28. февруари 2020. Вести денес: 2
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Актерката е убавица и без грам шминка на себе (ФОТО)

Актерката е убавица и без грам шминка на себе (ФОТО)

Актерката Џесика Бил во друштво на синот Сајлиз беше видена низ улиците на Њујорк. Папараците ја снимија несредена и без шминка. Актерката во јавноста често се појавува со својот сопруг Џастин Тимберлеј и фановите ретко имаат можност да ја видат во ваква состојба.

Џесика својот стајлинг го прилагодила на семејната прошетка. Беше облечена во долга црна јакна, бел џемпер, црни панталони и патики.