понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 99
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Ако ви треба туторијал како НЕ треба да се облечете погледнете ја Луна- во бизарна комбинација сакаше да ја ископира славната пејачка

Ако ви треба туторијал како НЕ треба да се облечете погледнете ја Луна- во бизарна комбинација сакаше да ја ископира славната пејачка

Ако ви треба туторијал како да се облечете најлошо што можете, само погледнете ја новата комбинација на новата пејачка Луна Џогани.

На една забава на која дрес-кодот бил инспириран од модата на 90-те, пејачките се појавиле во кожни тренерки, во неон бои, плетенки, а убедливо најбизарна комбинација имала Луна Џогани.

Таа носела неон хеланки, кои се воедно и чизми. Таа се обидела да го ископира стилот на светската ѕвезда Ники Минаж, но не ѝ успеало.

Познатите стилисти во Србија сметаат дека перспективната пејачка мора под итно да најде свој стилист, кој во иднина ќе се грижи Луна ваква да не се појавува во јавност.

Парламентарни избори 2020