четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 156
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

Во живо

Мицкоски и Мисајловски ја промовираат програмата во скопски Чаир

home Познати

Ако вашите деца гледаа „Дајте музика“, а сега им е досадно во изолација – пуштете им го овие видеа со важни пораки

Ако вашите деца гледаа „Дајте музика“, а сега им е досадно во изолација – пуштете им го овие видеа со важни пораки

Гледаа ли вашите дечиња „Дајте музика“? Дали се досадуваат во изолација?

Главните јунаци на „Дајте музика“ снимија видеа со пораки за тоа како да се поминат овие денови,

Пуштете им ги овие пораки на вашите деца, ќе се забавуваат и ќе научат нешто.

Видеата се превземени од Фејсбук страницата на „Дајте музика“.

Парламентарни избори 2020