сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 44
home Познати

„Ако не ја гледате во очи ќе се препотите“: Маја Беровиќ позираше во долна облека и ги излуди фановите (ФОТО)

„Ако не ја гледате во очи ќе се препотите“: Маја Беровиќ позираше во долна облека и ги излуди фановите (ФОТО)

Популарната српска пејачка Маја Беровиќ често објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

А тие секогаш привлекуваат лавина коментари. Сега одлучи да оди чекор напред, па позираше во долна облека, што на многумина им се допадна.

-Здраво на сите, напиша Маја на англиски јазик во описот на објавата, за која не престанува да се зборува.

 

View this post on Instagram

 

Hello everybody ????

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Најнови вести

Коронавирус