недела, 22. мај 2022. Вести денес: 85
home Познати

Ако ја видите ваква нема да ја препознаете: Оваа “обична“ госпоѓа е мегапопуларна ѕвезда (ФОТО)

На оваа фотографија се наоѓа една од најпопуларните балкански ѕвезди. Навикнати сме да ја гледаме секогаш дотерана, со силна шминка и впечатлива фризура. Затоа многумина не ја препознаа кога ја видоа во вакво издание.
Ако ја видите ваква нема да ја препознаете: Оваа “обична“ госпоѓа е мегапопуларна ѕвезда (ФОТО)

Славните личности кога шетаат низ трговски центри обично со себе носат лица од обезбедување кои би воделе грижа за нив доколку бидат “нападнати“ од фановите.

Така кон себе го привлекуваат целото внимание, па затоа некои одлучуваат да одат сами, без да креваат прашина околу тоа дека се појавиле меѓу луѓе.

Голем дел од нив, кога се обично облечени, без шминка и фризура, често се непрепознатливи.

На оваа фотографија се наоѓа една од најпопуларните балкански ѕвезди. Навикнати сме да ја гледаме секогаш дотерана, со силна шминка и впечатлива фризура. Затоа многумина не ја препознаа кога ја видоа во вакво издание.

Верувале или не- на фотографиите од погоре се наоѓа Јелена Карлеуша.

 

Коронавирус