вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 160
home Познати

Ако беше обична жена ќе ја наречеа “несредена“, за Џенифер во оваа комбинација викаат “моден погодок“

Ако беше обична жена ќе ја наречеа “несредена“, за Џенифер во оваа комбинација викаат “моден погодок“

Во неодамнешното излегување со вереникот Алекс Родригез, Џеј Ло носела бели патики на модната куќа Александар Меквин и искинати бели тренирки кои ги искомбинирала со бел топ со долги ракави.

Искинатите фармерки веќе неколку години се незаобиколен додаток кога станува збор за уличната мода, но искинатите тренирки се парче кое не секој би се осудил да го облече.

Qatar 2022