петок, 26. февруари 2021. Вести денес: 128
home Познати

Адријана Лима заблеска на црвениот тепих и ја оправда титулата „најубава жена на светот“ (ВИДЕО)

Адријана Лима заблеска на црвениот тепих и ја оправда титулата „најубава жена на светот“ (ВИДЕО)

Адријана Лима вчера прошета на црвениот килим на филмскиот фестивал во Кан.

Притоа не пропушти шанса а да не заблеска на преубав фустан со висок шлиц.

Светкавиот фустан на бразилскиот модел Лима изгледаше совршено.

Таа се појави во фустан со гол грб под кој не носеше градник, а многумина се согласија дека имаше најубав фустан.

Коронавирус