вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Адриjана Лима и без грам шминка изгледа како милион долари ФОТО

Адриjана Лима и без грам шминка изгледа како милион долари ФОТО

Една од најуспешните манекенки во светот, бразилската убавица Адриjана Лима, веќе многупати докажа дека и без грам шминка е вистинска убавица.

Згодната Бразилка папараците ја фотографирале со пријателките и децата како ужива на базен во Мајами во сосема природно издание.

И повеќе од јасно е дека Лима со годините изгледа сè подобро и подобро, па за неа бројките навистина не значат ништо.

Најнови вести

Локални избори 2021