недела, 5. декември 2021. Вести денес: 79
home Познати

Адријана Кеш разголена во еротска фотосесија: Високи чизми, мрежести чорапи и латекс „садо-мазо“ понуда, за максимална возбуда (ФОТО)

Адријана Кеш разголена во еротска фотосесија: Високи чизми, мрежести чорапи и латекс „садо-мазо“ понуда, за максимална возбуда (ФОТО)

Помалку позната по името и презимето, денес сите ја знаат по незјиниот прекар. Македонската фолкерка Адријана Ацевска, попозната како Адријана Кеш има нова ултрасекси фотосесија. Пејачката добро знае дека само пеењето не е доволно и дека денес музиката не само со уши, туку се доживува и со очи, односно колку што се слуша, толку и се „гледа“… Особено нејзиниот изведувач!

А кај Кеш има што да се види. Што дале Бог и мајката природа, а останатото го донаградила современата медицина, па атрактивниот изглед на згодната фолкерка не и недостасува. Сепак, Адријана реши малку да го освежи, па замина на работна средба во студиото на уметничкиот фотограф и режисер на видеоспотови  Драган Ристевски (ДРД медиа).

Оттаму Адријана Кеш излезе сосема „фреш“. Со освежен изглед кој буди пориви во новата еротска фотосесија, каде секој поглед на различна фотографија го качува притисокот и адреналинот, па тестостеронот удира во плафонот од сексапилот на пејачката кој секако, е „пуштен на најјако“!

Сеедно дали таа е во високи чизми и мрежести чорапи… Секси боди со длабоко деколте…  Или латекс комбенизон. „Садо-мазо“ понуда, за максимална возбуда!

И тоа на сите сетила, што Адијана и тоа како добро го осуетила, па не случајно пејачката целата „блеска и цути“, истакнувајќи ги своите бујни атрибути!

„Очите ја кажуваат вистината, кога се друго е лага“ – пишува Адријана, потенцирајќи познат цитат покрај една од фотографиите.

Да, не е лага… Очите ја кажуваат вистината… Ама покрај ваква телесна дарба, ако воопшто можеш да ја гледаш пејачката… в очи!?

 

Коронавирус