петок, 9. јуни 2023. Вести денес: 55
home Познати

Аделина Тахири пред неколку месеци се породи, а сега ја крена маичката и упати јасна порака до сите жени (ФОТО)

Аделина Тахири пред неколку месеци се породи, а сега ја крена маичката и упати јасна порака до сите жени (ФОТО)

Албанската пејачка Аделина Тахири неодамна се оствари во улогата на мајка.

Таа минатото лето го роди своето прво дете, синот Џон, а пејачката не дочека ниту 40 денови и веднаш ги почести фановите со фотографија од него.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

По породувањето таа постојано објавуваше фотографии од синот, но и од себе докажувајќи ја својата линија по породувањето.

 

View this post on Instagram

 

Happy NEW YEAR ?? ????

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Овој пат неколку месеци подоцна таа ја крена маичката и покажа дека навистина има рамен стомак и изгледа провокативно како никогаш досега, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Sunday ✌️?☀️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Најнови вести