среда, 31. мај 2023. Вести денес: 0
home Познати

Аделина Тахири пред неколку месеци се породи, а сега ја крена маичката и… (ФОТО)

Аделина Тахири пред неколку месеци се породи, а сега ја крена маичката и… (ФОТО)

Албанската пејачка Аделина Тахири неодамна се оствари во улогата на мајка.

Таа минатото лето го роди своето прво дете, синот Џон, а пејачката не дочека ниту 40 денови и веднаш ги почести фановите со фотографија од него.

По породувањето таа постојано објавуваше фотографии од синот, но и од себе докажувајќи ја својата линија по породувањето.

Овој пат неколку месеци подоцна таа ја крена маичката и покажа дека навистина има рамен стомак и изгледа провокативно како никогаш досега, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

 

View this post on Instagram

 

Sunday ✌️?☀️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Најнови вести