вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 140
home Познати

Адел ги воодушеви сите откако се преполови, а потоа со оваа шега ја насмеа публиката (ВИДЕО)

Адел ги воодушеви сите откако се преполови, а потоа со оваа шега ја насмеа публиката (ВИДЕО)

Славната пејачка за првпат се појави пред камери откако драстично си го промени изгледот.

Адел беше водителка на „Saturday Night Live“, а во воведниот монолог се пошегува за тоа колку има ослабено.

-Знам дека изгледам навистина поразлично од последниот пат кога ме видовте. Но, поради рестрикциите со Ковид и ограничувањата за патување, морав да патувам со лесен багаж и донесов само половина од себе. А ова е половината која ја избрав, рече таа.

Коронавирус