сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 65
home Познати

Аца Лукас призна: Го направив ова пред 10 години, па веднаш се покајав

Аца Лукас призна: Го направив ова пред 10 години, па веднаш се покајав

Во емисијата „Амиџи шоу“, српскиот пејач Аца Лукас му призна на Огњен Амиџиќ дека пред десет години наседнал на еден тренд.

Кралот на турбофолкот открил дека во еден момент инјектирал ботокс и дека поради овој третман за разубавување, брзо се покајал.

-Ставив ботокс пред десет години. Се сеќавам еден другар ми кажа нешто, и јас се изнасмеав. Ме погледна чудно и ме праша што ми е, дали сум добар? Не сфатив за што се работи, а тој ми вели: „Па, очите ти се тесни, затегнати“, открил пејачот, додавајќи дека никогаш повеќе нема да направи нешто слично.

Најнови вести

Коронавирус