сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 89
home Познати

Аца Лукас на итна операција?

Аца Лукас на итна операција?

Популарниот српски пејач, Аца Лукас наводно имал голем здравствен проблем.

Како што пишуваа српските медиуми пејачот имал проблеми со дискус-хернија поради кои останал да лежи во кревет, а докторот му препорачал итна операција.

Лукас до сега не се огласувал за овие наводи, но сега одлучил да стави крај на гласините.

-Тоа е лага. Пренесувајте што сакате. Не сум видел доктори од летоска, кратко изјавил Лукас.

Коронавирус