петок, 23. јули 2021. Вести денес: 10
home Познати

Аца Лукас ја покажа новата девојка, а потоа се огласи неговата поранешна сопруга: „Убеди го да се разведе“!

Аца Лукас ја покажа новата девојка, а потоа се огласи неговата поранешна сопруга: „Убеди го да се разведе“!

Веста за новата девојка на Аца Лукас се прошири со огромна брзина.

Да биде уште поинтересно, поранешната сопруга на фолкерот нема ништо против оваа врска, па дури и биле симпатични споредбите со неа.

-Од медиумите дознав дека Аца имал нова девојка, но навистина не знам која е таа? Не ми е гајле со кого е тој во моментов, сето тоа е минато за мене! Јас само се надевам дека таа ќе може да го убеди да ги потпише документите за развод на нашиот брак, што е можно поскоро! Мислам дека тоа ќе биде навистина одлично. Не слушав дека неговата девојка ја споредуваат со мене, но и да е така, тоа мене ми е симпатично! Искрено, секоја девојка оди со него. Јас нема да ја коментирам многу оваа романса,  рече поранешната сопруга на фолкерот низ насмевка.

Коронавирус