понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 150
home Познати

Аца Лукас ги преболе и Соња и Бранислава- уловен е со атрактивна русокоса (ФОТО)

Аца Лукас ги преболе и Соња и Бранислава- уловен е со атрактивна русокоса (ФОТО)

Српскиот пејач Аца Лукас, судејќи по се, го преболе брачниот бродолом со својата сопруга Соња, ја преболе и Бранислава, па си најде нова љубов.

Станува збор за атрактивна русокоса Божана која со својот изглед не останува незабележана.

Новопечениот љубовен пар е виден во еден белградски ресторан, а страста ги понела, па разменувале нежности.

Најнови вести

Коронавирус