сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 48
home Познати

Аца Лукас добил подарок од 110.000 евра

Аца Лукас добил подарок од 110.000 евра

Аца Лукас добил подарок од вртоглави 110.000 евра.

Како што пишуваат српските медиуми, пејачот од свој долгогодишен пријател на подарок добил нов автомобил „Ауди“ чија вредност се проценува на околу 110.000 евра.

Пред извесно време старото возило на Лукас било сериозно оштетено во сообраќајна несреќа.

Со автомобилот управувал возачот на Лукас, а пејачот не бил во возилото.

Коронавирус