петок, 30. септември 2022. Вести денес: 71
Во живо

„Промените се случуваат, секогаш со народот“: Мицкоски во посета на општина Јегуновце

home Познати

9 милиони лајкови за задникот на Георгина – откако Роналдо беше критикуван мораше да го сврти вниманието на јавноста со оваа фотографија

9 милиони лајкови за задникот на Георгина – откако Роналдо беше критикуван мораше да го сврти вниманието на јавноста со оваа фотографија

Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо очигледно знае како да ги стави критиките во втор план, а тоа го направи со објавување на фотографија, на која сите гледаа во неговата девојка Георгина Родригез.

Георгина му помогна на Роналдо со тоа што нејзиниот задник го стави во прв план и така доби огромен број на комплименти за нејзиниот феноменален изглед.

Да потсетиме, Роналдо беше критикуван од јавноста дека го фрлил дресот на Јувентус, но денешната фотографија за момент го тргна вниманието од неговиот потег.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Најнови вести

Коронавирус