четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 195
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

Во живо

Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Гази Баба

home Познати

8 милиони лајкови на „жешката“ фотографија на Кајли и Кендал Џенер

8 милиони лајкови на „жешката“ фотографија на Кајли и Кендал Џенер

Кајли Џенер на нејзиниот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со сестра си Кендал.

Славните сестри ја покажаа својата линија во костими за капење со иста боја и собрале осум милиони лајкови за 13 часа.

Додека Кендал позира во костим за капење, Кајли се одлучила за бикини.

View this post on Instagram

bae

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

На фотографијата коментирала и сестра им Клои Кардашијан.

„Прежешки“, напишала кратко.

Кајли често објавува фотографии во жешки изданија, па така пред само неколку денови објави фотографија на која позира покрај базен, исто така во бикини.

View this post on Instagram

💚💚

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

 

Парламентарни избори 2020