сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

24-от роденден ќе го памети долго- кога ќе го видите домот на Александра Пријовиќ за нејзиниот роденден ќе останете без текст (ФОТО)

24-от роденден ќе го памети долго- кога ќе го видите домот на Александра Пријовиќ за нејзиниот роденден ќе останете без текст (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ вчера го прослави својот 24-ти роденден, а со фановите ги сподели најсреќните мигови од нејзиниот роденден.

На нејзина адреса пристигнале многу подароци во вид на цвеќе, балони торти и колачи и многу други работи кои ги сака пејачката.

Таа импресионирана од сето тоа на што наиде во домот реши да ги израдува фановите и со нив да го сподели истото.

Пријовиќ заблагодарувајќи им се на сите кои и го направиле денот да и биде поубав сподели како изгледа нејзината соба од бајките, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус