среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

21 годишниот син на Лукас ја запроси девојката – пејачот особено ќе „полуди“ кога ќе го слушне нејзиното име, има лошо искуство…

21 годишниот син на Лукас ја запроси девојката – пејачот особено ќе „полуди“ кога ќе го слушне нејзиното име, има лошо искуство…

Помладиот син на Аца Лукас, Андреј Вуксановиќ ја запроси својата девојка Соња, пренесуваат српските медиуми.

Андреј кој исто така се занимава со музика како и неговиот татко има само 21 година, но судејќи по неговиот Инстаграм профил тој очигледно се „скрасил“ покрај неговата понежна половина Соња Крстиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 👾andrej🔌 (@andrej.lukas1)

Тој вчера наводно ја запросил својата девојка, судејќи по фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил.

Овој настан се случил во еден познат ресторан во Белград, пренесуваат медиумите.

Инаку засега се нема огласено ниту пејачот, ниту неговиот син.