сабота, 8. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

2019, година на жешки деколтеа… Кои оставија најголем впечаток?

2019, година на жешки деколтеа… Кои оставија најголем впечаток?

Тие владееја преку социјалните мрежи и медиумите оваа година. Се разбира, списокот вклучува вистински sвезди, модели, манекенки и актерки. Исто така, популарноста на деколтето потврдува дека градите не го изгубиле своето место во списокот со најпопуларните женски атрибути.

извор: friday.mk

Коронавирус