петок, 10. јули 2020. Вести денес: 57
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

20 години помладата сопруга на познатиот српски актер и комичар позираше топлес: Со рацете едвај ги прекри бујните гради (ФОТО)

20 години помладата сопруга на познатиот српски актер и комичар позираше топлес: Со рацете едвај ги прекри бујните гради (ФОТО)

Актерот Драган Маринковиќ Маца и неговата 20 години помлада нежна половина, сопругата Јована Маринковиќ овие денови отпатуваа на одмор на Малдивите.

Доказ дека брачниот пар ужива на ова егзотично место, докажуваат и нивните фотографии на нивните Инстаграм профили.

Јована прво уживаше на лулашка која била веднаш до океанот, за да подоцна се охрабри и се соблече топлес на топлото време.

 

View this post on Instagram

 

Mmmmmm❤❤❤ @travelboutique.rs

A post shared by gospodja.marinković👑👑👑 (@jovanadraganova) on

Таа на видеото кое го објави ги прекрива со рацете бујните гради, позирајќи кон камерата.

Инаку парот се венчаше во јануари 2016 година, а ова е доказ дека одлично се сложуваат во бракот и љубовта.

Парламентарни избори 2020