сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

18 ГОДИНИ Е ПОМЛАДА ОД НЕГО, МУ РОДИ И СИН: Еве како изгледа сопругата на познатиот водител на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

18 ГОДИНИ Е ПОМЛАДА ОД НЕГО,  МУ РОДИ И СИН: Еве како изгледа сопругата на познатиот водител на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Војо Недељковиќ (57) го гледаме во медиумите, но малкумина знаат како изгледа неговата сопруга која што му го освоила срцето.

Популарниот водител веќе со години ужива во идеален брак со неговата сопруга Маја која што е помлада од него дури 18 години. Иако разликата е голема, Војо повеќе пати има откриено дека тоа не им претставува никаков проблем идека совршено функционираат.

Парот има и син по име Ѓорѓе, пишува српски Стил.

Маја не е некоја која сака да се експонира во јавноста, па затоа ретко може да се забележи на такви настани.

Погледнете како изгледа убавата бринета, покрај која популарниот водител си ја пронајде среќата:

Qatar 2022